KONTAKT


DR NASIEK

Dariusz J. Nasiek, MD jest znanym Polonii lekarzem, wykładowcą i działaczem polonijnym. Od początku pobytu w Stanach Zjednoczonych pasjonował się medycyną estetyczną. Poszukiwanie sposobu na zachowanie młodego wyglądu nie jest zjawiskiem nowym. Obecnie młodość i uroda stały się samoistną wartością. Moda na atrakcyjność i długowieczność zdobywa coraz więcej zwolenników chcących skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej. Aby zrealizować swoją drugą pasję uzyskał specjalizację z zakresu Anty-Aging i rozpoczął praktykę w tej dziedzinie.

Wieloletnia praktyka i zdobyte doświadczenie oraz zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej pozwoliły na założenie w 2000 roku pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej w USA - Aesthetic Medicine For You. Klinika Dr. Nasieka obchodzi 24-cio lecie swojej działalności w 2024 r.

Dr Dariusz J. Nasiek stał się znanym i docenianym autorytetem w dziedzinie medycyny estetycznej, również jako wykładowca, prelegent prowadzący liczne kursy i seminaria. Jest autorem książek: “Medycyna Estetyczna dla Ciebie” i “PRP Platelets Rich Plasma: A New Paradigm of Regenerative Medicine”.

Postęp medycyny pozwolił na skuteczną walkę z oznakami starzenia i wydłużył życie o kilkadziesiąt lat. Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się o pomoc albo do kosmetyczek, albo do chirurgów plastycznych. Brakowało opcji pośredniej, czyli metod odmładzania głębiej i skuteczniej działających niż zabiegi kosmetyczne a mniej inwazyjnych niż operacje plastyczne. Klinika medycyny estetycznej Dr Nasieka wyszła naprzeciw tym potrzebom i dlatego zdobyła taką popularność i uznanie wśród Polonii w NJ i NY. To co kiedyś było drogie i niedostępne, dzisiaj znajduje powszechne zastosowanie.

Klinika Dr Nasieka oferuje wiele nieinwazyjnych zabiegów odmładzających dostępnych dla każdego. Wiele osób uważa, że jedynie ludzie wyglądający zdrowo i młodo mogą odnieść sukces zawodowy czy prywatny. Zmarszczki i zniszczona skóra nie pasują do współczesnego wizerunku ludzi sukcesu. A przecież zmarszczki są nieuniknione. Zaczynają pojawiać się w różnym wieku. Zależy to między innymi od uwarunkowań genetycznych, nadmiernego opalania, zanieczyszczenia środowiska naturalnego i palenia papierosów. Ale zmarszczki to nie tylko problem kosmetyczny i estetyczny. Dla wielu osób starzenie się powoduje dyskomfort, który rzutuje na ich psychikę. Szeroki wachlarz usług w klinice pozwala temu zaradzić. Czasami niewielki zabieg może poprawić nie tylko twój wygląd, ale również twoje samopoczucie.

Dr Nasiek działa w wielu polonijnych organizacjach. Jego żona Sara jest lekarzem pediatrą. Państwo Nasiekowie mają trzy córki: Luizę, Julię i Zosię. Mieszkają w Wayne, New Jersey.

Zadzwoń po konsultację: 973-773-7730