KONTAKT


SILIKON

SILIKON™ jest sterylną, zawiesistą cieczą. Może występować w postaci płynnej lub żelu. SILIKON™ jest nietoksyczny, nie powoduje alergii i jest odporny na biodegradację.

SILIKON™ produkowany wyłącznie do stosowania w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej służy m.in. do modelowania twarzy i leczenia powstających zmarszczek, blizn i innych uszkodzeń skóry.

SILIKON™ aplikuje się przy użyciu cienkiej strzykawki w drodze podskórnego zastrzyku. Niewielkie ilości zostają wstrzyknięte w tkankę podskórną wzdłuż zmarszczki. W zależności od gęstości preparatu, miejsca i techniki, „czas działania” obejmuje od roku do kilku lat dlatego że SILIKON™ wchłania się wolno i jest wolno rozkładany przez system odpornościowy organizmu. Stosowanie SILIKON™-u po długim okresie badań okazało się bezpieczne. Oczywiście nie da się zatrzymać procesu starzenia, tak więc w pobliżu leczonych miejsc mogą pojawić się nowe zmarszczki.

SILIKON™ świetnie nadaje się do leczenia zmarszczek w różnych miejscach twarzy. Wspaniałe rezultaty osiągane są w leczeniu fałd nosowo-wargowych, zmarszczek nad i pod ustami, zmarszczek pionowych na policzkach i wokół kącików ust.

Wypełnianie SILIKON™-em ust również daje wspaniałe rezultaty.

W życiu codziennym SILIKON™ spotykamy w licznych kosmetykach, mydłach, dezodorantach, samoopalaczach a nawet w gumie do żucia.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając formularz