KONTAKT


MEZOTERAPIA

Mezoterapia jest wykorzystywana do leczenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, utrata elastyczności i suchość skóry, jak również przy łysieniu i wypadaniu włosów, cellulicie i leczeniu rozstępów i blizn.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w chorobowo zmienione obszary na ciele pacjenta.

Istnieją dwie metody wykonywania tego zabiegu: manualna, za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki oraz mechaniczna, za pomocą specjalnego pistoletu do MezoterapiI. Indywidualnie do potrzeb pacjenta dobiera się 3-4 składniki substancji aktywnych i leków tworząc specjalną mieszankę, którą następnie aplikuje się pacjentom. Dzięki temu zabiegowi można szybko i w sposób nie chirurgiczny, poprawić kondycję i wygląd skóry. Skóra po zabiegu sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. Metoda ta jest również skuteczna w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle odżywiają skórę, powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w niektórych przypadkach możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Mezoterapia jest również skuteczną metodą walki z cellulitem.

Zastrzyki wykonuje się co 0,5-1,0 cm. Nakłucia są prawie bezbolesne, igła dociera tylko do tkanki tłuszczowej. Wstrzyknięcie aktywnego preparatu poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, cukrzyca, alergie, opryszczka, rany, zaburzenia krzepnięcia, choroba nowotworowa.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając formularz