KONTAKT


SCULPTRA

SCULPTRA® jest syntetycznym materiałem mającym skład identyczny jak kwas mlekowy produkowany przez nasze mięśnie podczas wysiłku. Jest to wypełniacz początkowo używany do wypełniania dużych ubytków masy mięśniowej twarzy u osób chorych na AIDS. Stopniowo zaczęto SCULPTRA® używać do regularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W medycynie estetycznej SCULPTRA® używa się w celu poprawy wyglądu skóry, szczególnie w przypadkach dużych ubytków tkanki podskórnej takich jak: zapadnięte policzki, zapadnięty podbródek, wklęsłe oczodoły, głębokie zmarszczki nosowo-wargowe i inne zmarszczki mimiczne twarzy.

SCULPTRA® jest stosowana również do odmłodzenia ścieńczonej skóry dłoni.

Zabiegom przy pomocy SCULPTRA® może się poddać każdy, ale najlepsze rezultaty uzyskuje się u osób w przedziale wiekowym pomiędzy 35 a 60 rokiem życia. SCULPTRA® wstrzykiwana jest cienką igłą we wcześniej określone miejsca. Jeżeli ubytek lub zmarszczka są niewielkie wystarczy krem znieczulający lub ochłodzenie miejsca przed zastrzykiem. W wypadku większych zabiegów stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa w zależności od wielkości i rozległości wypełnień od 15 do 30 minut.

Bardzo naturalny efekt końcowy jest widoczny po 6-8 tygodniach i polega na stopniowej odbudowie własnego kolagenu. Zabieg można powtórzyć nawet kilkakrotnie aż do osiągnięcia optymalnego rezultatu, który utrzymuje się ponad 2 lata.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając formularz