KONTAKT


BOTOX® - Na nadpotliwość

Pot nie ma zapachu. To bakterie, które są na skórze powodują rozkład potu i są odpowiedzialne za jego nieprzyjemną woń. Zdarza się czasami, że bardzo intensywnie pocimy się, chociaż nie mamy ku temu żadnej konkretnej przyczyny. Jeżeli jest to sytuacja powtarzająca się mówimy wtedy o „nadpotliwości”.

Dobrą metodą zahamowania pocenia się są zastrzyki z BOTOX®-u. Zabieg polega na blokowaniu zakończeń nerwowych, które współpracują z gruczołami wydzielania zewnętrznego. Półgodzinny zabieg uwalnia pacjentów od nadmiernej potliwości, nawet na ponad pół roku. Zabiegi te wykonuje się przy nadmiernej potliwości pach, stóp i dłoni.

Najnowszy trend w terapii BOTOX®-em nazwano BABY BOTOX®, kiedy to coraz większa rzesza zwolenników BOTOX®-u postanowiła ograniczyć ilość wstrzykiwanej substancji na rzecz bardziej naturalnego wyglądu.

Nie rezygnując całkowicie z terapii BOTOX®-em, przy zmniejszeniu ilości wstrzykiwanego preparatu, unika się idealnie wymodelowanej twarzy, pozbawionej całkowicie śladów zmarszczek mimicznych, na rzecz lekko odświeżonej i naturalnie skorygowanej urody.

Zaletą BABY BOTOX®-u jest możliwość użycia go już w młodym wieku, kiedy zadatki genetyczne skłaniają do wcześniejszego sięgnięcia po produkt eliminujący oznaki przedwczesnego starzenia się.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając formularz