11.09.23
Obsesja na punkcie oczu
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, i nie ma w tym przesady. To właśnie one przyciągają naszą uwagę i stanowią centralny punkt podczas rozmowy. Gdy patrzymy w czyjeś oczy, możemy dostrzec piękno, które tam się kryje - piękno, które jest unikalne dla każdego z nas. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zwraca szczególną uwagę na wygląd swoich oczu i ch więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Usta - zabieg skojarzony: wypełnianie, powiększanie i makijaż permanentny

Usta - zabieg skojarzony: wypełnianie, powiększanie i makijaż permanentny

01.24.2023

Co czyni usta pięknymi i zmysłowymi? Wpływa na to ich kształt, kolor i wielkość. Piękne usta oczywiście przyciągają uwagę. Uśmiechnięte, zmysłowe usta to marzenie każdej kobiety. Nowoczesne technologie, jakimi obecnie dysponuje medycyna estetyczna i techniki wizażu permanentnego potrafią naprawiać błędy natury i wieku. Dzięki nim, coraz więcej pań może cieszyć się pięknymi ustami i kusić uśmiechem. Zabiegi korekty kształtu ust i ich powiększania należą do najbardziej poszukiwanych i cieszących się największym powodzeniem zabiegów medycyny estetycznej!

Osoba uśmiechająca się pełnymi, wydatnymi ustami wygląda na sympatyczną i radosną. Promienny uśmiech to prawdziwa ozdoba każdej twarzy. Niestety, ludziom obdarzonym zbyt małymi, wąskimi ustami, których kąciki smętnie opadają, trudniej jest sprawiać wrażenie życzliwych i wesołych. Wyraz ich twarzy z natury wydaje się nieprzyjazny, zacięty i surowy.

Małe usta mogą mieć przyczynę genetyczną, czasami są spowodowane urazem, który powoduje blizny i asymetrie. Najczęściej jednak winny jest upływ czasu i proces inwolucji związany z efektem starzenia się organizmu. Wargi tracą swoją elastyczność i jędrność, odwadniają się, zaczynają opadać i stają się mniej wyraziste. Podobny rezultat może wywołać także palenie papierosów, wady zgryzu, ubytki w uzębieniu, zbyt częste i długie przebywanie na słońcu lub nadmierna ekspresja mimiczna.

Dzisiaj – przedstawimy zabieg upiększania ust, uwydatnienia ich pięknego naturalnego kształtu i koloru za pomocą skojarzonego zabiegu powiększania ust za pomocą wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego i jednoczesnego uwydatnienia ich kształtu i koloru za pomocą permanentnego makijażu.

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej i dyplomowana wizażystka - w tym samym przedziale czasowym.

Przygotowanie do zabiegu obejmuje konsultację medyczna i estetyczną. Podczas konsultacji medycznej zapewniamy zabezpieczenie przeciwbólowe (najczęściej kremy z nowokaina) oraz zabezpieczenie przeciw powikłaniom takim jak zakażenie bakteryjne czy infekcja opryszczki (czasami niezbędny jest antybiotyk, a czasami środek przeciwwirusowy taki jak Veltrex). Konsultacja estetyczna to oczywiście zapewnienie optymalnego efektu piękna, dobranie odpowiedniego koloru i kształtu.

Do modelowania ust używa się obecnie przede wszystkim wypełniaczy na bazie naturalnych substancji, takich jak kwas hialuronowy. Wstrzyknięcie preparatu pod skórę warg lub w okolice kącików ust to prosty i szybki zabieg. Niepożądane powikłania są rzadkością, a czas rekonwalescencji 24h.

Zabieg permanentnego makijażu to podanie naturalnego pigmentu w obręb ust w celu uwydatnienia konturu i kształtu – podobny efekt uzyskujemy za pomocą szminki konturówki. Dodatkowe podanie pigmentu w czerwień wargową pozwala uzyskać trwały kolor ust bez konieczności stosowania szminki. Tą metodą da się osiągnąć niemal każdy efekt: pogrubienie ust, uwydatnienie ich, uniesienie kącików. Stosunkowo rzadko występują jakiekolwiek powikłania, a efekty pojawiają się szybko i zadowalają większość pacjentów.

Oczywiście wykonanie zabiegu skojarzonego – powiększanie ust i zapewnienie trwałego koloru jest związane z najbardziej pożądanym efektem końcowym.

Rezultaty szybko stają się widoczne i zadowalają większość pacjentów. Twarz o pełnych i wydatnych ustach wydaje się młodsza, świeższa, weselsza i sympatyczniejsza.

Optyczne powiększenie, odpowiednie wymodelowanie i wypełnienie ust poprawia nie tylko wygląd ust, ale także całej twarzy, warto więc spełnić swoje marzenie o ponętnym uśmiechu.

Ponętne i zmysłowe usta to ozdoba każdej kobiety. Zapraszamy do naszego gabinetu. Piękno jest w zasięgu ręki lekarza i wizażystki. Miła atmosfera. Gwarantowana satysfakcja i zmysłowe rezultaty. Zapraszamy!