01.07.21
Prawie wszystko o Botoxie przed wakacjami
Prawie wszystko o Botoxie przed wakacjami - rozmowa z dr. Dariuszem J. Nasiekiem założycielem pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej "Aesthetic Medicine for You" – obchodzącą 21. rocznicę działalności. więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Polska infolinia w sprawie koronawirusa

Polska infolinia w sprawie koronawirusa

04.14.2020

Dr. Dariusz Nasiek uruchomił telefon dyżurny - infolinię w sprawie koronawirusa. Jest on dostępny pod numerem telefonu: 973-773-7730 codziennie od godziny drugiej do szóstej po południu - 2:00pm-6:00pm.

Pod numerem telefonu 973-773-7730 można uzyskać ogólne informacje odnośnie epidemii koronawirusa w USA, informacje o postępowania w przypadku podejrzenia lub zakażenia koronawirusem lub w przypadku podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną korona wirusem.

Należy podkreślić, że nie jest to numer, pod którym należy szukać pomocy w razie zagrożenia życia, wtedy należy natychmiast zadzwonić na 911.

Serwis ten jest potrzebny i ma na celu odciążenie systemu szpitalnego w sprawach nie wymagających hospitalizacji. Pozwoli on też osobom, które nie mają swojego lekarza ogólnego, na uzyskanie informacji medycznej bez konieczności korzystania ze szpitala lub izby przyjęć (ER).

Serwis jest bezpłatny! 

Dariusz Nasiek, MD