30.04.24
Agnieszka radzi: zmysłowe usta na wiosnę!
Dlaczego teraz warto zdecydować się na powiększenie ust? Wraz z nadejściem wiosny, wiele osób zaczyna zwracać uwagę na swoje wygląd, a jednym z elementów, które mogą znacząco wpłynąć na urok osobisty, są pełne i kształtne usta. Po chłodnej zimie, kiedy skóra może być bardziej podatna na suchość, zabieg powiększenia ust może być doskonałym sposobem na więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Piękne usta są w zasięgu ręki - to już nie marzenie!

Piękne usta są w zasięgu ręki - to już nie marzenie!

01.10.2023

Piękne usta są w zasięgu ręki - to już nie marzenie! Korekcja, modelowanie, powiększania, permanentny makijaż... Medycyna estetyczna, kosmetologia i zabiegi wizażu, spełniają marzenia współczesnych kobiet o zdrowym, pięknym i młodym wyglądzie. Wśród nich jedno z czołowych miejsc zajmuje to o wydatnych, kształtnych i zmysłowych ustach.

Powiększanie ust, korekcja ich kształtu i modelowanie ust znajdują się na liście zabiegów cieszących się największym zainteresowaniem i dających największa satysfakcję, tak pacjentce jak i lekarzowi i wisażystce wykonującym zabieg. We wszystkich tych przypadkach wygląd ust da się skorygować za pomocą nowoczesnych metod, jednocześnie unikając wrażenia sztuczności i nienaturalnego wyglądu.

Pełne i wydatne usta są nie tylko bardziej zmysłowe, ale także wpływają na to, że ich właścicielka postrzegana jest jako osoba weselsza i sympatyczniejsza.

Optyczne powiększenie, odpowiednie wymodelowanie i wypełnienie ust poprawia wygląd całej twarzy i nadaje ustom wymarzoną zmysłowość. Dzięki nowoczesnym metodom medycyny I kosmetologii estetycznej w gabinecie takim jak nasz można osiągnąć ten upragniony cel, w sposób szybki, prosty, skuteczny i mało inwazyjny.

Najczęściej do wykonywane zabiegi korekcji ust wykorzystuje się wypełnianie kwasem hialuronowym, wygładzanie botoksem, wypełnianie własnym tłuszczem, wizaż medyczny polegający na podaniu pigmentu do trwałej poprawy konturu i koloru ust.

Dzisiaj - z okazji zbliżających się Walentynek - zapraszamy na zabieg upiększania ust, uwydatnienia ich pięknego naturalnego kształtu i koloru za pomocą skojarzonego zabiegu powiększania ust za pomocą wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego i jednoczesnego uwydatnienia ich kształtu i koloru za pomocą permanentnego makijażu.

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej i dyplomowana wisażystka - w tym samym przedziale czasowym.

Przygotowanie do zabiegu obejmuje konsultację medyczną i estetyczną. Podczas konsultacji medycznej zapewniamy zabezpieczenie przeciwbólowe (najczęściej kremy z nowokainą) oraz zabezpieczenie przeciw powikłaniom takim jak zakażenie bakteryjne czy infekcja opryszczki (czasami niezbędny jest antybiotyk, a czasami środek przeciw-wirusowy taki jak Veltrex). Konsultacja estetyczna to oczywiście zapewnienie optymalnego efektu piękna, dobranie odpowiedniego koloru i kształtu.

Do modelowania ust używa się obecnie przede wszystkim wypełniaczy na bazie naturalnych substancji, takich jak kwas hialuronowy. Wstrzyknięcie preparatu pod skórę warg lub w okolice kącików ust to prosty i szybki zabieg. Niepożądane powikłania są rzadkością, a czas rekonwalescencji 24h.

Zabieg permanentnego makijażu to podanie naturalnego pigmentu w obręb ust w celu uwydatnienia konturu i kształtu - podobny efekt uzyskujemy za pomocą szminki konturówki. Dodatkowe podanie pigmentu w czerwień wargowa pozwala uzyskać trwały kolor ust bez konieczności stosowania szminki. Tą metodą da się osiągnąć niemal każdy efekt: pogrubienie ust, uwydatnienie ich, uniesienie kącików. Stosunkowo rzadko występują jakiekolwiek powikłania, a efekty pojawiają się szybko i zadowalają większość pacjentów.

Oczywiście wykonanie zabiegu skojarzonego - powiększanie ust i zapewnienie trwałego koloru jest związane z najbardziej pożądanym efektem końcowym.

Zapraszamy do Garfield. Godziny wieczorne, weekendowe i prywatne appointmenty. Zabiegi są bezbolesne!