11.09.23
Obsesja na punkcie oczu
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, i nie ma w tym przesady. To właśnie one przyciągają naszą uwagę i stanowią centralny punkt podczas rozmowy. Gdy patrzymy w czyjeś oczy, możemy dostrzec piękno, które tam się kryje - piękno, które jest unikalne dla każdego z nas. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zwraca szczególną uwagę na wygląd swoich oczu i ch więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Odświeżenia i nawilżenie ust... dla Ciebie

Odświeżenia i nawilżenie ust... dla Ciebie

01.14.2023

Zabieg odświeżania i nawilżania ust: naturalne zwiększenie objętości, bez efektu wypełnienia.

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli chcesz osiągnąć następujące efekty: odmłodzenie czerwieni wargowej, poprawa kolorystyki i uwydatnienie naturalnego kontrastu, poprawa nawilżenia i miękkości ust, wygładzenie powierzchniowej warstwy skóry ust, zwiększenie objętości bez efektu wypełniania.

Zabieg odświeżenia ust to specjalistyczna formuła do poprawy witalności i kolorytu czerwieni wargowej. Koncentrat bogaty w kwas hialuronowy i substancje kondycjonujące pozwala na szybkie podniesienia poziomu nawilżenia i wygładzenia spierzchniętych ust. Składniki aktywne poprawiają mikrokrążenie powodując delikatne zwiększenie objętości i koloru ust, dzięki czemu stają się one intensywniejsze w barwie i kształcie. Produkt stymuluje regenerację i odnowę bariery ochronnej ust, pozwalając na odzyskanie ich perfekcyjnej gładkości, miękkości i nawilżenia.

Proces starzenia się dotyka również delikatnej i newralgicznej okolicy czerwieni wargowej. Usta tracą swoją objętość, wyraźny kontur oraz kolor. Wynika to ze zwiotczenia mięśnia okrężnego ust, postępującego deficytu kwasu hialuronowego oraz problemów z mikrokrążeniem. Pojawiają się charakterystyczne linie i drobne zmarszczki, ścieńcza się naskórek, a usta stają się pomarszczone i spierzchnięte. W odpowiedzi na potrzeby odmładzania i rewitalizacji tej wymagającej okolicy stosujemy preparaty, która w krótkim czasie przywróci utraconą sprężystość i gładkość Twoich ust.

Składniki aktywne: kwas hialuronowy – poprawia witalność i jędrność ust dzięki silnemu działaniu nawilżającemu. Botox niweluje minimalne zmarszczki powierzchni skóry ust. Witamina C – silny antyoksydant niezbędny w zabiegach rewitalizacji. Pozytywnie wpływa na krążenie i kolorystykę czerwieni wargowej. TCA - stymuluje procesy odnowy skóry.

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się do 6 miesięcy.

Cena za zabieg: $500