15.02.19
Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party
Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej More»

09-19-2017

Uroczyste otwarcie naszej Kliniki w Garfield, NJ

Uroczyste otwarcie naszej Kliniki w Garfield, NJ
Każde tego typu spotkanie to nie tylko „tańce, hulanki, swawola”, wymyślne przekąski czy dobre trunki przy wyselekcjonowanej muzyce. To przede wszystkim możliwość spotkania specjalistów w danym zakresie i skorzystanie z bezpłatnych porad. Zmiana adresu istniejącej już od 17 lat Kliniki Medycyny Estetycznej, założonej przez dr Dariusza J. Nasieka w NJ, była doskonałym pretekstem do spotkania się z wieloletnimi pacjentkami i przyszłymi, których liczba systematycznie wzrasta. Nowy adres kliniki to 800 River Drive, Garfield, NJ 07026.

Znakomity w swym działaniu na płaszczyźnie medycznej i społecznej dr Dariusz Nasiek, potrafi w każdym calu zadbać zarówno o klienta jak i swoich współpracowników. W sobotę 9 września, 2017 Grand Opening miał wyjątkową oprawę, zarówno muzyczną jak i artystyczną. Wystąpił jedyny w swoim rodzaju piosenkarz i saksofonista Tomasz Chmielewski, wernisaż malarstwa pięknych kobiet otworzył Bogdan Kujawski - dobrze już znany nowojorskiej publiczności polonijny artysta malarz. Przybyło wiele osób, rodziny z dziećmi, zainteresowanych różnorodnymi zabiegami w klinice.

Dr Dariusz Nasiek oferuje najnowocześniejsze metody stosowane w medycynie estetycznej, jak: baby botox, botox permanentny, botox na nadpotliwość, restylane, lifting osoczowy, peeling chemiczny, blue light, mezoterapia, skleroterapia-żylaki, zabiegi Kybella - polegające na podaniu zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych, bez bliznowe wycięcia chirurgiczne.

Dla przypomnienia: Dariusz J. Nasiek, MD w 1989 r ukończył z wyróżnieniem Śląską Akademie Medyczną w Katowicach. W latach 1989-1991 pracował jako asystent w Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Od 1991 przebywa w USA. W latach 1991-1996 odbył staż specjalistyczny w St. Vincent’s Hospital & Medical Center na Manhattanie. W latach 1997-1998 studiował w Kalifornii na Fredrich Taylor University. Po uzyskaniu specjalizacji z zakresu Anty-Aging rozpoczął praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej w USA. Dr Nasiek jest założycielem i dyrektorem medycznym pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej w Ameryce.

Właściciel kliniki witając gości - przybyło wielu przedstawicieli polonijnych mediów, przedstawił swoich współpracowników: Sylwię Lichter, lingeristkę, najdłużej współpracującą z dr. Nasiekiem. Z wykształcenia informatyk, po przyjeździe do Ameryki wzbogaciła swoje zainteresowania i w roku 2011 ukończyła kurs makijażu permanentnego. Jak wyjaśniła, makijaż permanentny „jest to stały makijaż, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich roślinnych pigmentów. Stosowany jest głównie w okolicy ust, brwi i oczu. Monika Wojcieszak, sekretarka i konsultantka w dziedzinie medycyny estetycznej, tym razem zapoznała zebranych z najbardziej ulubionym zabiegiem przez klientów (po botoxie) to wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - uznanym za naturalny eliksir młodości.

Dr. Nasiek przypomniał przy okazji, że kwas hialuronowy - to prawdziwy przełom w walce ze starzeniem się skóry, jest najszybszym i najlepszym naturalnym sposobem w zwalczaniu zmarszczek. Jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości” z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Stosowany jest również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. To substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu). W najwyższym stężeniu występuje w skórze, w mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka. Kwas hialuronowy jest również składnikiem płynów ustrojowych i tkanki łącznej. Stanowi także budulec ścian naczyń krwionośnych. Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Codziennie około 30% kwasu hialuronowego, obecnego w naturalny sposób w organizmie, ulega rozpadowi, a jego miejsce zajmują nowe cząsteczki kwasu. Jednak wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, przez co dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego dostarczając go z zewnątrz w formie zastrzyków, tabletek czy kremów - zakończył doktor.

Edyta Obrien, kosmetolog, w 2001 roku ukończyła Beauty Academy w Nowym Jorku. Zdobytą tam wiedzę uzupełniła specjalistycznymi kursami w firmach, które produkują markowe kosmetyki: International Dermal Institute, Renee Guinot Institute - GM Collins, Solthys, Environ. Zajmuje się pielęgnacją skóry, proponuje kosmetyczne zabiegi liftingujące, nawilżające itp. Aktualnie w Guinot Instytut doskonali się w najnowszych trendach z tej branży, m.in. Hydradermie Lift.

Podczas uroczytego Grand Opening Kliniki w Garfield odbyło się losowanie na darmowe zabiegi Botoxu i książki dr Nasieka.

Doskonałe spotkanie, dziękujemy! Do zobaczenie na kolejnym otwarciu nowego gabinetu w Klinice dr Nasieka - tajemnicą poliszynela jest, iż już zostało zaplanowane.

BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA