29.03.20
Profilaktyka antywirusowa: witaminy, mikroelementy, woda
Tematem mojego kolejnego artykułu będzie podniesienie odporności własnego organizmu. Ponieważ do tej pory nie ma specyficznie działającego lekarstwa ani szczepionki na koronawirusa, więc jak należy postąpić, aby uniknąć choroby? więcej»

KONTAKT


O DOKTORZE

Dariusz J. Nasiek, MD jest znanym Polonii lekarzem, wykładowcą i działaczem polonijnym. Od początku pobytu w Stanach Zjednoczonych pasjonował się medycyną estetyczną. Poszukiwanie sposobu na zachowanie młodego wyglądu nie jest zjawiskiem nowym. Obecnie młodość i uroda stały się samoistną wartością. Moda na atrakcyjność i długowieczność zdobywa coraz więcej zwolenników chcących skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej. Aby zrealizować swoją drugą pasję uzyskał specjalizację z zakresu Anty-Aging i rozpoczął praktykę w tej dziedzinie.

Wieloletnia praktyka i zdobyte doświadczenie oraz zapotrzebowanie na nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej pozwoliły na założenie w 2000 roku pierwszej polonijnej kliniki medycyny estetycznej w USA - Aesthetic Medicine For You. Klinika Dr. Nasieka obchodzi 20-to lecie swojej działalności w 2020 r.

Dr Dariusz J. Nasiek stał się znanym i docenianym autorytetem w dziedzinie medycyny estetycznej, również jako wykładowca, prelegent prowadzący liczne kursy i seminaria. Jest autorem książek: “Medycyna Estetyczna dla Ciebie” i “PRP Platelets Rich Plasma: A New Paradigm of Regenerative Medicine”.

Postęp medycyny pozwolił na skuteczną walkę z oznakami starzenia i wydłużył życie o kilkadziesiąt lat. Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się o pomoc albo do kosmetyczek, albo do chirurgów plastycznych. Brakowało opcji pośredniej, czyli metod odmładzania głębiej i skuteczniej działających niż zabiegi kosmetyczne a mniej inwazyjnych niż operacje plastyczne. Klinika medycyny estetycznej Dr Nasieka wyszła naprzeciw tym potrzebom i dlatego zdobyła taką popularność i uznanie wśród Polonii w NJ i NY. To co kiedyś było drogie i niedostępne, dzisiaj znajduje powszechne zastosowanie.

Klinika Dr Nasieka oferuje wiele nieinwazyjnych zabiegów odmładzających dostępnych dla każdego. Wiele osób uważa, że jedynie ludzie wyglądający zdrowo i młodo mogą odnieść sukces zawodowy czy prywatny. Zmarszczki i zniszczona skóra nie pasują do współczesnego wizerunku ludzi sukcesu. A przecież zmarszczki są nieuniknione. Zaczynają pojawiać się w różnym wieku. Zależy to między innymi od uwarunkowań genetycznych, nadmiernego opalania, zanieczyszczenia środowiska naturalnego i palenia papierosów. Ale zmarszczki to nie tylko problem kosmetyczny i estetyczny. Dla wielu osób starzenie się powoduje dyskomfort, który rzutuje na ich psychikę. Szeroki wachlarz usług w klinice pozwala temu zaradzić. Czasami niewielki zabieg może poprawić nie tylko twój wygląd, ale również twoje samopoczucie.

Dr Nasiek działa w wielu polonijnych organizacjach. Jego żona Sara jest lekarzem pediatrą. Państwo Nasiekowie mają trzy córki: Luizę, Julię i Zosię. Mieszkają w Wayne, New Jersey.

Zadzwoń po konsultację: 973-773-7730