big 1

Odmładzamy
Polonię już 20 lat!

Umów wizytę!
Tel: 973-773-7730 

big 2

Zabiegi
odmładzające
dla każdego

UMÓW WIZYTĘ!
TEL: 973-773-7730 

14.04.20
Polska infolinia w sprawie koronawirusa
Dr. Dariusz Nasiek uruchomił telefon dyżurny - infolinię w sprawie koronawirusa. Jest on dostępny pod numerem telefonu: 973-773-7730 codziennie od godziny drugiej do szóstej po południu - 2:00pm-6:00pm. więcej»

KONTAKT


Blog

HomeBlog › Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki!

Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki!

04.14.2019

Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy.

Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt!

Pogromca zmarszczek

Botox sprawia, że rysy stają się łagodne, zmarszczki wygładzają się, a twarz wygląda na kilka lat młodziej. Mechanizm działania Botoxu wykorzystały najpierw neurologia i okulistyka. Toksynę botulinową (Botox) zastosowano między innymi do usuwania nadmiernego napięcia mięśni u dzieci chorych na porażenie mózgowe czy ludzi po udarze mózgu. Kiedy zaczęto leczyć nią zeza, zauważono, że nie tylko poprawia stan oczu, lecz także dodatkowo wygładza zmarszczki na twarzy. Metodą prób i błędów opracowano więc odpowiednie dawki, a także sposoby wstrzykiwania preparatu i w ten właśnie sposób Botox rozpoczął karierę w dziedzinie dermatologii estetycznej. Na świecie zabiegi z wykorzystaniem Botoxu zaczęto wykonywać pod koniec lat 80.

CO MOŻE BOTOX?

Przy użyciu Botoxu lekarz może zlikwidować:

  • zmarszczki na czole - poprzeczne lub tak zwane lwie (pionowe pomiędzy łukami brwiowymi)
  • kurze łapki
  • zmarszczki dolnej powieki oka
  • zmarszczki nad górną wargą (tzw. zmarszczki palacza)
  • zmarszki na szyi
  • podnieść opadające kąciki ust
  • migrenowe bóle głowy
  • leczenie nadpotliwości
  • leczenie bruksizmu (zaciskanie i zgrzytanie zębami podczas snu)

Możesz wybrać się na zabieg, nawet jeśli masz 25 lat. Często bywa przecież, że wyrażne zmarszczki mimiczne widać już u bardzo młodych osób. W takim przypadku wstrzyknięcie Botoxu podziała też profilaktycznie. Im rzadziej będziemy marszczyć czoło, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zmarszczka utrwali się i w przyszłości stanie sie widoczna również bez żadnej mimiki twarzy.

Przygotowania do Botoxu

Przed zabiegiem nie musisz robić żadnych badań. Wystarczy szczegółowy wywiad lekarski przeprowadzony na początku wizyty.

Przebieg ostrzykiwania Botoxem

Przed samym zabiegiem lekarz odtłuszcza i dezynfekuje skórę preparatem bezalkoholowym. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny. Jedyna forma znieczulenia to schłodzenie lodem. Nawet bardzo wrażliwe pacjentki przyznają, że zabieg nie jest bolesny. Wstrzykiwanie Botoxu trwa zaledwie kilkanaście minut. Pierwsze rezultaty pojawiają się między 2., a 14. dniem od zabiegu.

Botox - przeciwwskazania

Z zabiegu z użyciem botoxy powinny zrezygnować przede wszystkim kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, jak również osoby z zaburzeniami krzepnięcia krwi. Toksyny botulinowej nie stosuje się także u dzieci do 12. roku życia (z wyjątkiem niektórych wskazań neurologicznych i okulistycznych).

Jest wiele miejsc, gdzie można poddać się zabiegowi z Botoxu. Jednym z nich jest gabinet Dr. DARIUSZA NASIEKA, który znajduje się w Garfield przy 800 River Dr. Jest to jeden z kilku gabinetow, gdzie można zasięgnąć profesjolanej konsultacji także na temat innych zabiegów, które wykonuje doktor. Miła obsługa sprawia, że pacjentki są rozluźnione, uśmiechnięte i z chęcią tu wracają. Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić pod nr: 973-773-7730.