PEELINGI

Peelingi są niezwykle wszechstronne. Mobilizują skórę do odnowy komórkowej. Jest to skuteczny element profilaktyki antystarzeniowej Działają jednocześnie na naskórek i skórę właściwą. Z jednej strony - regulują proces dojrzewania naskórka, a z drugiej - wzmagają produkcję kolagenu i elastyny.

Peelingi nie ograniczają się tylko do odświeżenia szarej i zmęczonej skóry. W przypadku skóry dojrzałej pomagają wygładzić drobne zmarszczki i przywracają utraconą jędrność. Peelingi doskonale radzą sobie z takimi efektami nadmiernej ekspozycji na słońce, jak zrogowacenia, plamy, piegi i przebarwienia. Peelingi można traktować jako element terapii trądzikowej i zmian potrądzikowych, pomagają usunąć zaskórniki, łagodzą stany zapalne, a nawet zmniejszają blizny. Większość Peeling-ów chemicznych przygotowywana jest na bazie składników naturalnych.

Zabieg polega na nakładaniu na leczoną powierzchnię wacikiem lub pędzelkiem preparatu w formie płynu, żelu lub maski. Na skórze pozostaje od kilku minut do godziny. To zależy od właściwości preparatu, indywidualnej wrażliwości pacjenta i efektu, który chcemy uzyskać. Niektóre kwasy, jak np. kwas glikolowy, wymagają dodatkowo neutralizacji specjalnym preparatem. Zabieg za każdym razem kończy się zabezpieczeniem skóry kremem łagodzącym. Dzień lub dwa po zabiegu skóra może pozostawać zaczerwieniona, a proces złuszczania zazwyczaj następuje po 3-4 dniach.

Makijaż można wykonywać już kilka godzin po zabiegu, ale jeżeli nie jest to konieczne, warto poczekać jeden dzień.

Przeciwwskazaniem do Peeling-ów chemicznych jest trwała ekspozycja na słońce, alergie skórne, przyjmowanie antybiotyków, Accutanu oraz miejscowego Retinolu, leków nasercowych, opryszczka a także podrażniona i uszkodzona skóra.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA