MEZOTERAPIA

Mezoterapia jest wykorzystywana do leczenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, utrata elastyczności i suchość skóry, jak również przy łysieniu i wypadaniu włosów, cellulicie i leczeniu rozstępów i blizn.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych bezpośrednio w chorobowo zmienione obszary na ciele pacjenta.

Istnieją dwie metody wykonywania tego zabiegu: manualna, za pomocą odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki oraz mechaniczna, za pomocą specjalnego pistoletu do MezoterapiI. Indywidualnie do potrzeb pacjenta dobiera się 3-4 składniki substancji aktywnych i leków tworząc specjalną mieszankę, którą następnie aplikuje się pacjentom. Dzięki temu zabiegowi można szybko i w sposób nie chirurgiczny, poprawić kondycję i wygląd skóry. Skóra po zabiegu sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. Metoda ta jest również skuteczna w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle odżywiają skórę, powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, a w niektórych przypadkach możliwe jest nawet odrastanie włosów.

Mezoterapia jest również skuteczną metodą walki z cellulitem. Zastrzyki wykonuje się co 0,5-1,0 cm. Nakłucia są prawie bezbolesne, igła dociera tylko do tkanki tłuszczowej. Wstrzyknięcie aktywnego preparatu poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, cukrzyca, alergie, opryszczka, rany, zaburzenia krzepnięcia, choroba nowotworowa.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA