BOTOX® Nadpotliwość

Pot nie ma zapachu. To bakterie, które są na skórze powodują rozkład potu i są odpowiedzialne za jego nieprzyjemną woń. Zdarza się czasami, że bardzo intensywnie pocimy się, chociaż nie mamy ku temu żadnej konkretnej przyczyny. Jeżeli jest to sytuacja powtarzająca się mówimy wtedy o „nadpotliwości”.

Dobrą metodą zahamowania pocenia się są zastrzyki z BOTOX®-u. Zabieg polega na blokowaniu zakończeń nerwowych, które współpracują z gruczołami wydzielania zewnętrznego. Półgodzinny zabieg uwalnia pacjentów od nadmiernej potliwości, nawet na ponad pół roku. Zabiegi te wykonuje się przy nadmiernej potliwości pach, stóp i dłoni.

Najnowszy trend w terapii BOTOX®-em nazwano BABY BOTOX®, kiedy to coraz większa rzesza zwolenników BOTOX®-u postanowiła ograniczyć ilość wstrzykiwanej substancji na rzecz bardziej naturalnego wyglądu.

Nie rezygnując całkowicie z terapii BOTOX®-em, przy zmniejszeniu ilości wstrzykiwanego preparatu, unika się idealnie wymodelowanej twarzy, pozbawionej całkowicie śladów zmarszczek mimicznych, na rzecz lekko odświeżonej i naturalnie skorygowanej urody.

Zaletą BABY BOTOX®-u jest możliwość użycia go już w młodym wieku, kiedy zadatki genetyczne skłaniają do wcześniejszego sięgnięcia po produkt eliminujący oznaki przedwczesnego starzenia się.

Zadzwoń: 973-773-7730, lub wyślij e-maila wypełniając poniższy formularz.

Skorzystaj z kuponów w POLISH PAGES - Polonijnej Książce >>>Impreza Walentynkowa 2019 w New Jersey - Botox Party 15.02.2019 Zapraszam do Garfield, Panie i Panów, na specjalny wieczór walentynkowy: BOTOX PARTY - poświęcony urodzie i dobremu samopoczuciu, w nowo otwartej Klinice Medycyny Estetycznej Read More Happy Holidays! 16.12.2018 Read More Botox na nadmierną potliwość 30.05.2018 Zwiększone wydzielanie potu częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Choroba może mieć podłoże genetyczne, może też byś wywołana przez inne czynniki tj. pikantne potrawy, alkohol, papierosy, stres, itp. Read More Skuteczne zabiegi z Botoxu. Nie tylko na zmarszczki! 30.04.2018 Każda z nas chce być piękna i wiecznie młoda, dlatego też wydajemy setki dolarów na różnego rodzaju kremy, które niestety nie działają tak cudownie jak pokazują to reklamy. Różnego rodzaju peelingi złuszczające do twarzy, pomimo cudownych receptur, także nie zapewniają takich efektów, jakich większość z nas oczekuje. Dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi z Botoxu®. Wstrzykiwanie Botoxu® daje natychmiastowy efekt! Read More Naturalne odmłodzenie - kwas hialuronowy 26.02.2018 Kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany "eliksirem młodości" z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Jednak kwas hialuronowy jest stosowany również w medycynie w celu leczenia wielu chorób m.in. nowotworowych, reumatoidalnego zapalenia stawów, chorób wątroby i oczu. Read More Gładko i bez zmarszczek - peeling chemiczny 17.10.2017 Regularne złuszczanie, to warunek utrzymania nie tylko pięknej, ale także zdrowej i młodej cery. Złuszczanie potrzebne jest w każdym wieku, bo zaspokaja różne potrzeby naszej skóry: odblokowywuje pory, pomaga utrzymać promienną cerę, redukuje zmarszczki i likwiduje posłoneczne przebarwienia. Read More
BOTOX
RESTYLANE
SCULPTRA
KYBELLA